Drinki na sylwestra

Drinki na Sylwestra! Zrób kolorowe proste drinki w domu!


Karnawał tuż tuż, a zaczynamy zabawy oczywiście od Sylwestra! Coraz częściej ludzie pozostają w swoich mieszkaniach i domach, racząc się małymi posiadówkami, niż wielkimi balami w lokalu. Dlatego nawet na małej imprezie z przyjaciółmi ważne jest, aby dobrze się bawić. Niekoniecznie na stole musi pojawić się czysty alkohol, można pobawić się smakami i kolorami, i stworzyć przyjemne drinki dla swoich gości.

Jak zrobić drinki sylwestrowe?

drinki na sylwestra

Większość z nas jako drinka uważa połączenie wódkę z colą lub innym napojem czy sokiem. Jednak niewielkim wysiłkiem można stworzyć bardzo ciekawe propozycje dla swoich gości. Do zrobienia drinków potrzebujemy różnych szklanek, które będą pasować do drinków. Jeżeli nie masz shakera, wystarczy użyć większego słoika z zakrętką, który go zastąpi. Potrzebujemy jeszcze miarki do alkoholu, czyli może to być kieliszek do wódki. Kieliszki są różnej wielkości, jednak ten najbardziej popularny ma 25 ml. Wykorzystując go, możesz również do odmierzania innych napojów. Dodatkowo wykorzystaj łyżeczkę i małe sitko jeżeli takie masz.

Składniki na drinki sylwestrowe. Co kupić przed imprezą?

Warto dokładnie przemyślilć, jakie drinki sylwestrowe chcemy robić, a to dlatego, aby nie kupować niepotrzebnych składników, których nie użyjemy. Przede wszystkim kup soki, którymi wypełnisz koktajle, te najbardziej popularne to sok pomarańczowy, sok ananasowy czy żurawinowy. Dodatkowo możesz kupić również słodzony napój Sprite, z którym też zrobisz wiele drinków. Jeżeli chodzi o alkohol, to możesz wykorzystać oczywiście wódkę, ale także rum czy Tequilę. Jako dodatek watro zaopatrzyć się w spore ilości lodu i limonek, pomarańczy czy grejpfrutów. Dodatkowo możesz kupić likier Blue Curacao, który zmieni nie tylko kolor Twoich drinków, ale również doda ciekawego smaku. Dzięki niemu możesz tworzyć nowe kompozycje drinków.

Najpopularniejsze drinki sylwestrowe – przepisy

Blue shark drink przepisBlue Shark
Drink z Tequilą Rattler przepisRattler
Killer punch przepisKiller Punch
Przepis Sex on the beachSex on the beach
Mojito z piwem przepisMojito

Te i inne drinki możesz zrobić we własnym zakresie, na każdej imprezie czy domówce. Są one bardzo proste w wykonaniu. Jeżeli chcesz stworzyć bardziej wymyślne koktajle, zobacz na inne nasze propozycje, znajdziesz każdy drink, który Cię interesuje.

5/5 - (1 vote)

Jedna odpowiedź do “Drinki na Sylwestra! Zrób kolorowe proste drinki w domu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *